Srebro, złoto nanokoloidalne Goldex

W porównaniu do suplementu diety, kosmetyki przechodzą szereg badań: mikrobiologicznych, fizyko-chemicznych, dermatologicznych, aplikacyjnych oraz test konserwacji, w którym muszą wykazać swoje silne bakteriobójcze działanie na wytypowanych szczepach bakterii, które to uzyskuje się za pomocą konserwantów.

Złoto i srebro same w sobie są bakteriobójcze, przez co są tak unikalne, a testy konserwacji naszego produktu umieszczone na stronie www.Goldex.com.pl świadczą o braku jakichkolwiek chemicznych konserwantów lub parabenów.

W postaci czystego koloidu stanowią swoiste wyzwanie do skutecznego zwalczania bakterii i grzybów użytych do testu konserwacji, który można zaliczyć tylko w 100%.

Obecnie wszystkie kosmetyki muszą być rejestrowane w centralnym unijnym systemie, w skrócie CPNP (Cosmetic Products Notification Portal), a te w których zastosowano nanotechnologię, bądź jeden ze składników w tej technologii, muszą przejść dodatkową ścieżkę rejestracji dla produktów zawierających nanomateriały.

Producent Kosmetyków Goldex

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl