Intensywna Regeneracja Dłoni

W ostatnim czasie nasze dłonie narażone są na duże przesuszenie. Płaszcz lipidowy skóry chroni ją przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi. Dzięki ceramidom, które ściśle do siebie przylegają pomiędzy komórkami warstwy rogowej bariera ochronna skóry jest nieprzepuszczalna dla wody i tworzy stabilną, solidną strukturę chroniąc w ten sposób skórę przed utratą wody z wewnątrz. Niestety poprzez używanie dużej ilości środków myjących i dezynfekujących, cement komórkowy się rozluźnia przez co mogą wnikać drobnoustroje, grzyby, bakterie czy wirusy oraz zaburzona zostaje regulacja TEWL (przeznaskórkowa utrata wody).

Ważne zatem jest, aby zadbać o odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie skóry z zewnątrz poprzez stosowanie właściwych kosmetyków. Kremy i maści stosowane do takich problemów powinny być bogate w lipidy (substancje tłuszczowe), ceramidy, oleje oraz witaminy rozpuszczalne w tłuszczach.

Produkty dobrane przez nas poprzez zastosowane w nich naturalne i delikatne składniki aktywne nadają się do częstego stosowania w ciągu dnia. Warto je mieć zawsze przy sobie.

Paznokcie to martwe przydatki skóry, których wygląd świadczy o ogólnej kondycji organizmu.

Co zrobić jeśli paznokcie się rozdwajają, łamią? Należy zadbać o odpowiednią dietę i suplementację, a z zewnątrz wzmocnić odpowiednio dobranymi kosmetykami.

Idealne kosmetyki według ekspertów marki Zdrowa Skóra Naturalnie:

Balsam SOS Propolis Cashee Balsam SOS Propolis Cashee
Producent: Cashee
Cena: 38,00 zł
zobacz więcej
Olej Konopny Cashee Olej Konopny Cashee
Producent: Cashee
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
Regenerance Krem Regenerujący Regenerance Krem Regenerujący
Producent: Cannaderm
Cena: 42,00 zł
szt.
zobacz więcej
Krem do Rąk z 4 Żywic Krem do Rąk z 4 Żywic
Producent: Trawiaste
Cena: 120,00 zł
zobacz więcej
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl