Najel to francuska marka o arabskich korzeniach. Dyrektor generalny marki Manar Najjar jest Syryjczykiem, który wyemigrował do Francji, by studiowac medycynę, a następnie odbyć staż. Marka Najel posiada linie produkcyjną oraz plantację drzew oliwkowych i laurowych w Syrii (w Afrin oraz w Aleppo).

NAJJAR specjalizuje się w całości w kosmetykach naturalnych, wykonanych z oliwy z oliwek i oleju laurowego. Pod marką Najel oferujemy kosmetyki do całego ciała, w tym mydła Aleppo, wykonane przy użyciu tradycyjnego rzemiosła w mieście Aleppo na północy Syrii. 

Filozofia

Marka Najel pochodzi z wymiany wiedzy, która znajduje odzwierciedlenie w naszych kosmetykach naturalnych i zdrowych, które przychodzą, po prostu, od źródła.

• Unikalne Kosmetyki: SAS | NAJJAR jest producentem prawdziwego mydła Aleppo, którego składniki są całkowicie naturalne i organiczne. Z jej produktów naturalnie odżywczych, Najel przynosi, w najprostszej postaci, wszystkie korzyści, które Matka Natura ma do zaoferowania. 

• Badania i Rozwój: Nieustannie poszukuje nowych składników z rodzajem do skóry właściwości, że dzięki naszej wiedzy, możemy następnie przekształcić się w produkcie kosmetycznym rywalizować żadna inna. Ponadto stosujemy specjalistyczny chemik formułowanie nowych kosmetyków. 

• przejrzystości i identyfikowalności: 30% naszych produktów są testowane i certyfikowane przez Ecocert Greenlife.

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl