O nas

Historia pewnej przyjaźni

"O wielkich zmianach decydują często małe epizody. Jedna książka, jedno spotkanie, jedna decyzja." Jacek Walkiewicz

Hmm, tak też było z nami. Poznałyśmy się przez przypadek w liceum. Chociaż podobno nic nie dzieje się przypadkowo. Ani mnie, ani Ciebie miało tam nie być, miałyśmy trafić do innych szkół. A jednak…

Tak to się zaczęło: wspólne pogaduchy, wyjścia, a potem wyjazdy i przygody. To był początek naszej przyjaźni.

Potem studia, chociaż każda z nas poszła w innym kierunku pojawiła się wspólna pasja. Dany nam był piękny czas podróży motocyklowych w piękne zakątki naszego kraju i nie tylko.  Szczególnie ciągnęło nas w Bieszczady, dzikie i nietknięte cywilizacją miejsca.  Bliskość natury i spotkania z ciekawymi świata ludźmi ukształtowały nas i jeszcze bardziej scementowały naszą przyjaźń.

Zazwyczaj było łatwo i przyjemnie, cieszyłyśmy się życiem, żyłyśmy tak jak chciałyśmy, ale  w trudnych momentach zawsze mogłyśmy liczyć na siebie. I gdy nadszedł czas zawirowań postanowiłyśmy postawić wszystko na jedną kartę. Zdecydowałyśmy się wspólnie otworzyć gabinet kosmetyczny. Ty dlatego, żeby mnie wesprzeć, ja z pasji. Tak to się zaczęło…

Godziny pracy razem, zaufanie coraz większej liczby klientów, wsparcie i zaangażowanie nas obu doprowadziło do tego co jest teraz. Powstał Gabinet Kosmetologii Holistycznej Klinika Urody Naturalnie. Po kilku latach postanowiłyśmy pójść krok dalej, zrodził się kolejny pomysł...

..spełnienie kolejnych marzeń. Po skończeniu kosmetologii na Akademii Medycznej w Bydgoszczy (wtedy jeszcze były Akademie :-) a nie Uniwersytety) zaczęłam interesować się cerami problematycznymi. Co mogę zrobić z poziomu swojego zawodu, jak pomóc i wesprzeć swojego Klienta kiedy coś się dzieje na skórze. Współpracowałam i nadal współpracuję z ludźmi , którzy mają ogromną wiedzę w tym zakresie. Zaczęłam zgłębiać temat, wciągnęłam się w to. Ciebie tym czasem ciągnęło do naturalnego życia, z dala od miejskiego zgiełku. Zawsze przypominasz mi, że ważne jest nie tylko to czym się odżywiamy, jakim powietrzem oddychamy, ale też to czego używamy do pielęgnacji skóry. Jeżeli dołączysz do tego pozytywne nastawienie to wszystko musi się udać. Tym sposobem pociągnęłaś mnie, nas w stronę ekologii  i naturalnej pielęgnacji. Pozwoliło to stworzyć swojego rodzaju równowagę w Twoim i moim życiu.

Moja wiedza i doświadczenie i Twoje wsparcie oraz zaangażowanie w  nasz rozwój pozwoliły połączyć nasze marzenia. Marzenia o tym, aby pomagać osobom z problemami skórnymi nie tylko w gabinecie, ale wyjść dalej żeby dzielić się wiedzą na temat naturalnej pielęgnacji. Marzenia doprowadziły nas do powstania sklepu, ale to nie do końca ma być tylko sklep. To miejsce w sieci gdzie znajdziecie kosmetyki, które w naturalny,  bezpieczny i skuteczny sposób złagodzą problemy skórne i sprawią że Wasza skóra odzyska zdrowie i swój pierwotny blask. To miejsce gdzie proponujemy sprawdzone przez nas marki kosmetyków w których nie znajdziecie substancji  chemicznych niebezpiecznych dla Waszego zdrowia, a ich producenci dbają o jakość na najwyższym poziomie. To miejsce gdzie każdy uzyska poradę i plan pielęgnacji.

W trakcie prowadzenia gabinetu poznałyśmy Maćka, czy to też przypadek? Potrzebowałyśmy kogoś kto pomoże nam ze stroną internetową (fb wtedy jeszcze nie znano :-)). Znalazłaś go w folderze reklamowym. I tak to się zaczęło. Pomagał nam dzielnie przez wiele lat, aż któregoś dnia przyszedł do mnie porozmawiać. Opowiedział o sobie że prowadzi bloga dla ludzi z cukrzycą, że chciałby wprowadzić jakieś kosmetyki do sprzedaży. Pytał co polecam… A potem połączyliśmy siły: my - nasza wiedza i zaangażowanie, on - profesjonalizm w prowadzeniu stron i sklepów. 

I w ten naturalny sposób z Kliniki Urody Naturalnie  zrodził się sklep Zdrowa Skóra Naturalnie, do którego serdecznie zapraszamy.

A wszystko zaczęło się od małego epizodu w naszym życiu :-)

Anna o przyjaźni z Magdą

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl